ul. Targowa 5c  (85) 679 72 00   sokolka.wniebowziecie@archibial.pl A A A  

Pielgrzymka do Różanegostoku

wtorek, 21-06-2022


Już w najbliższą niedzielę z naszej parafii wyruszy Pielgrzymka do Różanegostoku. Jest to piękna okazja do podziękowania Matce Bożej za wszystkie łaski w kończącym się roku szkolnym i katechetycznym

Wyjście grupy z naszej parafii odbędzie się o godz. 7:00 spod naszego kościoła. Pójdziemy ulicą Targową, Tarasiewicza, Witosa i Dąbrowskiego w stronę Kraśnian gdzie dołączymy na trasie do pozostałych grup pielgrzymkowych. I postój będzie w Racewie, kolejny w Bierwisze i ostatni w Nierośnie.

Ukoronowaniem pielgrzymiego trudu będzie Msza św. w Różanymstoku o godz. 17:30

Zapisy codziennie w kancelarii parafialnej 17:00 - 17:45 lub po Mszy świętej rannej i porannej. Koszt udziału w pielgrzymce to ofiara dobrowolna.

Grupę z naszej parafii poprowadzi ks. Tomasz

Serdecznie zapraszamy do zapisów

archibial.pl

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM